ismail Yk Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ismail Yk Fan Sitesi

ismail YK Albümleri, İsmail Yk Şarkı Sözleri, İsmail Yk Resimleri, Yurtseven Kardeşler

GaleriKayıt OlLatest imagesAnasayfaAramaGiriş yap

2006'nın en iyisi İsmail YK

YazarMesaj
Sebuhi Nezerov
Admin
Sebuhi Nezerov

Erkek
<b>Kişisel ileti</b> : Yıllar boyu aramıştım
Seviyorsun çok sanmıştım
Çok değiştin sen sevgilim
Bilsen nasıl bağlanmıştım
Karar verdim ben ...Herşey bitti
<b>Cinsiyet</b> : 2006'nın en iyisi İsmail YK Male10
<b>Mood</b> : 2006'nın en iyisi İsmail YK Asik10
<b>Tuttuğu Takım</b> : 2006'nın en iyisi İsmail YK Gs10

2006'nın en iyisi İsmail YK Empty
MesajKonu: 2006'nın en iyisi İsmail YK   2006'nın en iyisi İsmail YK Icon_minitimeSalı Mayıs 27, 2008 10:12 am

2006’nın en iyisi İsmail YK

2006 yılında çıkardığı "bombabomba.com" adlı albümüyle iyi bir çıkış yakalayan İsmail YK, MÜYAP’ın araştırmasında, "Bandrole Göre İlk 100" listesinde 540 bin bandrolle ilk sıraya yerleşti.
Bağlantılı Hak Sahibi Fonogram Yapımcıları Meslek Birliği, fonogram yapımcılarının bir araya gelerek oluşturduğu MÜ-YAP’ın faaliyet raporunu açıklandı. Rapora göre 2006’da 540 bin bandrol alan İsmail YK birinci olurken, "Mesafe" albümüyle Serdar Ortaç ikinci, albümü çıkmadan "Hayalet Sevgilim" şarkısı internette ünlenen İrem Yağcı ise üçüncü oldu.
"Festival" adlı albümündeki Sezen Aksu bestesi "Çakkıdı" ile yazın en çok dinlenen ismi Kenan Doğulu ise dördüncü sıraya yerleşti. Sıralamada çocukların ilahiler okuduğu, Ertuğrul Erkişi’nin hazırladığı "Teşekkür Ederim Allah’ım" beşinci, "Teşekkür Ederim Allah’ım 2" adlı albüm ise altıncı sırada yer aldı.
Bandrole göre ilk 20 albüm
1- "bombabomba.com" İsmail YK 540 bin
2- Mesafe Serdar Ortaç 403 bin
3- Hayalet Sevgilim İrem 300 bin
https://ismail-yk.yetkinforum.com

2006'nın en iyisi İsmail YK
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-