ismail Yk Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ismail Yk Fan Sitesi

ismail YK Albümleri, İsmail Yk Şarkı Sözleri, İsmail Yk Resimleri, Yurtseven Kardeşler

GaleriKayıt OlLatest imagesAnasayfaAramaGiriş yap

ismail Yurtseven Kimdir?

YazarMesaj
Sebuhi Nezerov
Admin
Sebuhi Nezerov

Erkek
<b>Kişisel ileti</b> : Yıllar boyu aramıştım
Seviyorsun çok sanmıştım
Çok değiştin sen sevgilim
Bilsen nasıl bağlanmıştım
Karar verdim ben ...Herşey bitti
<b>Cinsiyet</b> : ismail Yurtseven Kimdir? Male10
<b>Mood</b> : ismail Yurtseven Kimdir? Asik10
<b>Tuttuğu Takım</b> : ismail Yurtseven Kimdir? Gs10

ismail Yurtseven Kimdir? Empty
MesajKonu: ismail Yurtseven Kimdir?   ismail Yurtseven Kimdir? Icon_minitimePaz Mayıs 25, 2008 7:51 am

ismail Yurtseven Kimdir? Ismailyk

İsmail Yurtseven

(5 Temmuz 1978, Almanya), Türk şarkıcı ve besteci.)

Asıl kökeni Sivas olan İsmail YK, 5 Temmuz 1978 tarihinde Almanya'da doğdu. 5 kardeşin en küçüğü olarak günün sabah saat beşinde dünyaya geldi.
Doğduğunda kardeşlerinin hepsi müzikle ilgenmekteydi. O da onlara katılıp onlardan çok şey öğrenerek müziğin gerçek sesini hissetti.O zamanlar bile okulda, sahnede her yerde içinden geldiği gibi davranır, şarkılar okurdu.
Lise mezunu olduktan sonra kendisini tamamıyle müziğe verdi ve Yurtseven Kardeşler müzik grubunun da desteğiyle ilk solo albümü "Şappur Şuppur" Türkiye piyasasında adından söz ettirdi.

Daha sonra yine solo albüm olarak www.bombabomba.com albümünü çıkardı ve bu albümle de birçok başarıya imza attı.(İsmail Yk'nın imzası)

Sonra 2007 yılında Yurtseven Kardeşler grubuyla çıkardıkları kanka(sen hiç aşık oldun mu) albümüdür ve şimdi de yepyeni albümü olan Bas Gaza ile başarıları sürmektir.
https://ismail-yk.yetkinforum.com

ismail Yurtseven Kimdir?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-