ismail Yk Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ismail Yk Fan Sitesi

ismail YK Albümleri, İsmail Yk Şarkı Sözleri, İsmail Yk Resimleri, Yurtseven Kardeşler

GaleriKayıt OlLatest imagesAnasayfaAramaGiriş yap

ismaiL YK 30 Mayıs 2008 KIRŞEHİR KONSERİ

YazarMesaj
Sebuhi Nezerov
Admin
Sebuhi Nezerov

Erkek
<b>Kişisel ileti</b> : Yıllar boyu aramıştım
Seviyorsun çok sanmıştım
Çok değiştin sen sevgilim
Bilsen nasıl bağlanmıştım
Karar verdim ben ...Herşey bitti
<b>Cinsiyet</b> : ismaiL YK 30 Mayıs 2008 KIRŞEHİR KONSERİ Male10
<b>Mood</b> : ismaiL YK 30 Mayıs 2008 KIRŞEHİR KONSERİ Asik10
<b>Tuttuğu Takım</b> : ismaiL YK 30 Mayıs 2008 KIRŞEHİR KONSERİ Gs10

ismaiL YK 30 Mayıs 2008 KIRŞEHİR KONSERİ Empty
MesajKonu: ismaiL YK 30 Mayıs 2008 KIRŞEHİR KONSERİ   ismaiL YK 30 Mayıs 2008 KIRŞEHİR KONSERİ Icon_minitimeSalı Mayıs 27, 2008 10:17 am

İsmail YK, Kırşehir'de Konser Verecek
Kırşehir’de 1976 yılında kurulan ve bir Keskinkılıçlar Kuruluşu olan MODELLAND Mobilya Mağazası, görkemli bir organizasyonla açılacak.

Kırşehir’de 1976 yılında kurulan ve bir Keskinkılıçlar Kuruluşu olan MODELLAND Mobilya Mağazası, görkemli bir organizasyonla açılacak.

30 Mayıs 2008 Cuma günü açılacak MODELLAND MOBİLYA MAĞAZASI, görkemli bir organizasyonla Kırşehir halkına doyasıya bir şölen yaşatacak. Açılış şöleninde ‘ Bas Gaza Aşkım Bas Gaza ‘ şarkısı ile hayranlarının gönlüne taht kuran İSMAİL YK’nın sahne alacağı bildirilirken, şölende ayrıca Konya Semazen Ekipleri, KIFEM Halkoyunları ve Folklor Ekibi, Kervansaray Davul-Zurna Ekibi, Türk Halk Müziği Sanatçılarından Ahmet Altuntaş ve Vedat Öz’ün oluşturduğu Grup Şelale tarafından gösteriler sahnelenecek. 30 Mayıs 2008 Cuma günü saat 16:00’da başlayacak şölen, aynı gün akşam saat 23:30’a kadar devam edecek. Açılış öncesi mağazaları ve üretim fabrikaları ile ilgili bilgiler veren MODELLAND Mobilya Mağazası Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Keskinkılıç,” Modelland, bir Keskinkılıçlar kuruluşu olup, 1976 yılından bu zamana kadar faaliyet gösteren, kaliteden ödün vermeden, zengin tasarım, konfor ve kullanım rahatlığı özelliklerini en yüksek düzeyde tutarak daima kaliteye odaklanmıştır. Firmamız, 12.000 metrekare kapalı alanda modern teknoloji ürünü makine parkuruyla faaliyet gösteren ve ISO 9001-2000 Kalite Sistem Belgesine sahip olan, günlük üretimi 20 takım koltuk, 120 adet kanepe, 150 yatak, 50 adet baza kapasitesine sahiptir. Firmamız fazla üreten değil kaliteden ödün vermeden üreten firma olmanın gururunu ve onurunu kendisine ilke edinmiştir. İnsan için üretim yapmanın bilinciyle çalışan AR-GE bölümü, sürekli yeni tasarımlarını ve çizgilerini, kaliteli malzemelerle birleştirerek, üretmiş olduğu modern ürünlerin % 60’ını yurtiçi, % 40’ını yurtdışı insanının beğenisine sunmuş olup, MODELLAND MOBİLYA adı üzerinde bir MODEL Dünyasıdır “ dedi.

Açılış için gerçekleştirecek şölenin tüm Kırşehir halkını davet eden Keskinkılıç, İsmail YK konserinin ücretsiz halk konseri olacağını belirterek,” Mağazamızın açılışı öncesinde adeta kültürler buluşması gerçekleştireceğiz. Konserler, gösteriler halka açık ve ücretsiz olacak. Açılışımıza ve konserimize tüm hemşehrilerimizi davet ediyor, bu gururu hep birlikte yaşamak istiyoruz “ dedi.

Açılış ve Şölen Programı Şu Şekilde:

30 MAYIS 2008 CUMA

SAAT: 16: 00
Program:

Saat: 16:00

Açılış Duası

Saat: 16:15

Modelland Mağazası Açılışı

Saat: 16:30

Mağaza Tanıtımı

Saat: 17:00

Kokteyl

Saat: 18:00

Konser Alanına Geçiş

Saat: 18:15

Protokol Konuşmaları

Saat: 19:00

Yerel Sanatçıların Konseri

(Ahmet ALTUNTAŞ – Vedat ÖZ (Grup Şelale)

Saat: 19:30

Konya Semazen Gösterisi

Saat: 20:00

Kı-Fem Halkoyunları Gösterileri

Kı-Fem Davul-Zurna Ekibi Gösterileri

Saat: 20:30

Plaket Töreni

Saat: 21:00

Toplu Açılış (Canlı Yayın)

Saat: 21:15

İSMAil YK Konseri

Saat: 23:00