ismail Yk Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ismail Yk Fan Sitesi

ismail YK Albümleri, İsmail Yk Şarkı Sözleri, İsmail Yk Resimleri, Yurtseven Kardeşler

GaleriKayıt OlLatest imagesAnasayfaAramaGiriş yap

İsmail YK 3’ncü Bombayı Patlatacağım !!!

YazarMesaj
Sebuhi Nezerov
Admin
Sebuhi Nezerov

Erkek
<b>Kişisel ileti</b> : Yıllar boyu aramıştım
Seviyorsun çok sanmıştım
Çok değiştin sen sevgilim
Bilsen nasıl bağlanmıştım
Karar verdim ben ...Herşey bitti
<b>Cinsiyet</b> : İsmail YK 3&#8217;ncü Bombayı Patlatacağım !!! Male10
<b>Mood</b> : İsmail YK 3&#8217;ncü Bombayı Patlatacağım !!! Asik10
<b>Tuttuğu Takım</b> : İsmail YK 3&#8217;ncü Bombayı Patlatacağım !!! Gs10

İsmail YK 3&#8217;ncü Bombayı Patlatacağım !!! Empty
MesajKonu: İsmail YK 3&#8217;ncü Bombayı Patlatacağım !!!   İsmail YK 3&#8217;ncü Bombayı Patlatacağım !!! Icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 3:11 am

İsmail YK 3&#8217;ncü Bombayı Patlatacağım !!! Yksa1

İsveç’in başkenti Stockholm’de Yurtseven Kardeşlerle birlikte konser veren İsmail YK, 2008 yılının Nisan ayında piyasaya çıkacak olan 3. albümü için “3. bombayı patlatmaya hazırlanıyorum”dedi.
İsmail YK ve Yurtseven Kardeşler Stockholm’de Solna Spor salonunda gençlere unutamayacakları bir konser verdiler. Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği konserde İsmail YK ve beraberinde getirdiği 2 kişilik dans ekibi de danslarıyla gençlerin ilgisini çekti. İsmail YK, konserinde gençlerle birlikte ilk ve sonraki albümlerindeki sevilen şarkıları birlikte okuyarak, gençlerin ne kadar İsmail YK şarkılarını ne kadar bildiklerini de ölçtü. Gençlerin, tüm şarkılarını harfiyen okuması karşısında İsmail YK, gençleri alkışladı. Konser sırasında gençlere imzalı posterlerini ve CD lerini de dağıtan İsmail YK, konser sırasında giydiği eldivenini ve beraberinde getirdiği yeleğini de izleyicilere atarak onlara hatıra bir eşyasını da bıraktı. Şarkılarını söylerken bir ara sahneden inerek izleyici gençlerin arasına katılarak kucaklaşan İsmail YK, gençlerin yoğun sevgisi karşısında, korumaları tarafından zorlukla gençlerin elinde kurtarıldı.

İsmail YK 3&#8217;ncü Bombayı Patlatacağım !!! YKSA2

3’ncü bomba geliyor !!!
İsmail YK, Stockholm’de 8 ay verdiği konserden sonra tekrar Stockholm’de bu sefer Yurtseven Kardeşlerle sahne almasından ayrı bir heyecan duyduğunu da belirterek,”2008 yılının 4 ayında yeni albümümü çıkaracağım. Bu albümle 3’ncü bombayı patlatmaya hazırlanıyoruz bekleyin”dedi. İsmail YK’nın boş durmayı sevmediğini, albümlerin yanı sıra
film çevirme gibi bir çok yeni proje ile 2008 yılında sevenlerin karşısına çıkacağını söyleyen İsmail YK, “İnternet sayfamda bana elektronik postadan ulaşan mesajlarla albümlerime ayrı bir renk katıyorum. Amacım sevenlerimle her alanda bütünleşmek ve onların duygularına albümlerimde tercüman olmak”dedi. İsmail YK, paradan çok işini çok sevdiğini de belirterek, “Benim ana mesleğim meslek sanıyorum bu açıdan da başarılı oluyorum”şeklinde konuştu. Şarkıların da aşk konularının sürekli öne çıkmasını da değerlendiren İsmail YK, “Sevmek güzeldir. Aşk her zaman kalptedir. Ben sevdiğim için bu kadar güzel yazıyorum”dedi.

İsmail YK 3&#8217;ncü Bombayı Patlatacağım !!! YKSA3

Bana tepeden bakmadılar

Almanya’da yetişen bir Türk müzisyen olarak Türkiye’de de üne kavuşması karşısında Türkiye’de kendisine karşı bir yabancılığın hiçbir zaman hissettirilmediğini de kaydeden İsmail YK, “Biz Almanya’da yetişirken hep Türk filmlerini izleyerek Türkiye aşkı ile büyüdük. Onlarda bizi farklı bir Türk olarak görmediler. Tabii ki bazı şarkıcılar arasında çekelemezlik nedeniyle tepeden bakma olabilir. Ama bunu genelleştirmemek lazım”dedi.

İsmail YK 3&#8217;ncü Bombayı Patlatacağım !!! YKSA10
https://ismail-yk.yetkinforum.com

İsmail YK 3&#8217;ncü Bombayı Patlatacağım !!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-